SEO & COPYWRITING

Analiza i wartościowy content

Przygotujemy na Twoją stronę wartościowe teksty, zoptymalizowane pod SEO, które będą generować wartościowy ruch na Twojej witrynie. Przeanalizujemy Twoją konkurencję i przygotujemy  konkretny plan wdrożeniowy. Przygotujemy audyt SEO, analizę słów kluczowych oraz napiszemy chwytliwe teksty, dając z siebie 100% naszej kreatywnej mocy.

Sprawdź, jak działamy!

Znajdujemy i poznajemy Twoich odbiorców

Nasze działania zaczynamy od poznania Twojej grupy docelowej (wiek, wykształcenie, miejsce zamieszkania, zainteresowania i inne cechy charakterystyczne). Dzięki takiej analizie, treści, jakie tworzymy, trafią dokładnie tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci. W treściach wykorzystamy język korzyści, dzięki któremu Twój klient poczuje, że to właśnie Ty spełnisz jego konsumenckie wymagania.

Dobieramy słowa kluczowe i pozycjonujemy stronę w wyszukiwarce

Choćbyśmy pisali nie wiem jak idealne teksty, nie daje nam to gwarancji wybicia się w ogromnych czeluściach Internetu. Ale od czego jest pozycjonowanie! Z użyciem niezbędnych narzędzi przeprowadzimy analizę słów kluczowych, czyli fraz wpisywanych przez klientów do wyszukiwarki i umiejętnie wykorzystamy je w tworzonych przez nas treściach. Dzięki takiemu zabiegowi Twoja strona będzie wyświetlać się klientom wysoko w wynikach wyszukiwarki. To oznacza dla Ciebie większą liczbę odsłon witryny, a jak większa liczba odsłon, to i większa liczba klientów i sprzedaży.

Analizujemy treści branżowe

Zanim na dobre wkręcimy się w pisanie i pozycjonowanie, zrobimy jeszcze konkretną analizę treści z Twojej branży. A to wszystko po to, by Twoje teksty były profesjonalne i pełne sprawdzonej, wartościowej wiedzy. Dzięki temu Twój potencjalny klient nabierze do Ciebie zaufania i będzie wiedział, że trafił w sprawdzone miejsce, prowadzone przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Tworzymy jakościowy content

Gdy już wiemy co i w jaki sposób pisać, pozostaje nam przejść do ostatniego etapu, czyli pisania! Napiszemy teksty konkretne, ale lekkie. Pełne przydatnej wiedzy, ale bez używania skomplikowanego branżowego słownictwa. Tak, by klient zaciekawił się Twoją ofertą, czytał ją z zainteresowaniem i pełnym zrozumieniem.

Znajdziesz nas tutaj:

Chętnie przyjrzymy się Twoim działaniom marketingowym 🙂
EMAIL

pelnaprofeskatychy@gmail.com

NUMER TELEFONU

+48 798701725 +48 796452647

Lokalizacja

43-100 Tychy

Dowiedz się więcej kontaktując się z nami

Scroll to Top